www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Radix Protector SLP PCI

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Strojna oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14673
Aktiv.: 61.92
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 21, 2004 2:35 pm    Naslov sporočila:  Radix Protector SLP PCI Odgovori s citatom

Pozna ali uporablja kdo omenjeno zadevo? ***Klik***

Namig, da sem tole poiskal sem dobil, ko sem na Mobisuxu postavil vprašanje glede težave, ki jo imam z enim novim serverjem. (o tem sva privat debatirala tudi s Frenkijem)

Postavili smo en server (služil bo kot terminal server) Gre za nov compaq -kov sveže naložen stroj. Težavo predstavlja ip za prehod katerega ni možno spremeniti. (prehod sicer gre spremeniti a ga čez nekaj časa ali po resetu postavi nazaj na vrednost, ki mu je bila dodeljena ob instalaciji ) Gonilnik za kartico je bil denistaliran (tudi v varnem zagonu) ter ponovno instaliran. Takrat ni bilo vpisanega nobenega IP-ja. Ko se je vpisal željen ip se je čez IP spet spremenil na tistega pri instalaciji. Od kod za vraga to bere? Je možno, da ga je shranila sama mrežna? Tudi v registru so bile vse vrednosti, ki kažejo na IP pri instalaciji spremenjene na željen IP.


Če je v "mašini" kaj podobnega bom preveril jutri Neutral

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lojz
Član
Član



Pridružen-a: Pet 11 Apr 2003 8:31
Prispevkov: 668
Aktiv.: 2.82
Kraj: Koroška

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 23, 2004 12:26 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Več o Radix proizvodu najdeš na : www.radixprotector.com
_________________
LP
Lojz
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
b0j3
Član
Član



Pridružen-a: Sre 07 Apr 2004 19:52
Prispevkov: 117
Aktiv.: 0.49

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 24, 2004 7:40 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mi smo v službi preko razpisa dobili PCje vgrajene s temi karticami.
Trenutno imam z njo več problemov, kot koristi. Kadarkoli želim narediti novo namestitev jo je potrebno izklopiti. Enako velja za Win popravke. Poleg tega je potrebno antivirusni program namestiti na particijo, ki ni varovana, če ne ti tudi tega ne pusti nadgrajevati.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Strojna oprema Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 495 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group